Kalendarz wydarzeń
-
Sobota, 25. Maj 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Tytuł Króla Okręgu Centralnego : Łódzkie Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe : Okręg Centralny : Kategoria-2 Okręg Centralny -
Sobota, 25. Maj 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Złotą Łódkę Bracką : Łódzkie Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe : Okręg Centralny : Kategoria-3 Okręg Centralny -
Sobota, 25. Maj 2024 00:00 - 23:00
Turniej oraz Grand Prix 3-2023 : KBS Włocławek : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Niedziela, 26. Maj 2024 00:00 - 23:00
IX Turniej Strzelecki o Ryngraf św. Trójcy - Strzelnica KBS Rydzyna : KBS Rydzyna : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 26. Maj 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Królewskie - Strzelnica KBS Jutrosin : KBS Jutrosin : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 26. Maj 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o łańcuch przechodni św.Józefa : KBS Rozdrażew : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 26. Maj 2024 00:00 - 23:00
XXV Turniej Strzelecki o Łańcuch Herbowy Krotoszyna : KBS Krotoszyn : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 26. Maj 2024 00:00 - 23:00
Zielonoświątkowy Turniej Królewski Okręgu Poznańskiego : KBS w Śremie : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański
-
Czwartek, 30. Maj 2024 00:00 - 23:00
Zawody Królewskie : BK Grodu Bytomskiego : Okręg Śląski : Kategoria-3 Okręg Śląski
-
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Króla Kurkowego AD 2024 - Rynek Główny w Krakowie : TSBK Kraków : Okręg Krakowski : Kategoria-2 Okręg Krakowski -
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Król Kurkowy KBS Jarocin - Strzelnica KBS Jarocin : KBS Jarocin : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Król Kurkowy Młodzieżowy KK i Mistrz KBKS OL KBS RP - Jubileuszowe Dni Krobi - Strzelnica w Krobi : KBS Krobia : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński -
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o szablę Generała Juliana Pobóg-Filipowicza : Bractwo Strzelców Kurkowych Lechity w Otwocku : Okręg Centralny : Kategoria-3 Okręg Centralny -
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o szablę Marszałka Józefa Piłsudskiego : Bractwo Strzelców Kurkowych Lechity w Otwocku : Okręg Centralny : Kategoria-3 Okręg Centralny -
Sobota, 01. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Rocznicowe : KBS Murowana Goślina : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański
-
Niedziela, 02. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Grand Prix czarno-prochowe : KBS Raszków : Okręg Ostrowski : Kategoria-4 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 02. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej o tytuł Króla kurkowego Roku 2024 : KBS Grodu Przemysława : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański
-
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
15.lecie BK Poniec Wielki Order Bractwa Kurkowego - Strzelnica BK Poniec : BK Poniec : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Króla Kurkowego - turniej z okazji 100 rocznicy powstania Bractwa : BK Miasta Rybnik : Okręg Śląski : Kategoria-2 Okręg Śląski -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
IX Turniej Bractw Kurkowych Ziem Cysterskich : KBS Skoki : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Królewskie Zielonoświątkowe Okręgu Szamotulskiego : KBS Grzebienisko : Okręg Szamotulski : Kategoria-2 Okręg Szamotulski -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Bursztyn Bałtyku - Grand Prix 4/2023 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Gdynia : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Godność Króla Zielonoświątkowego : PBK Tarcza : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Rocznicowe : KBS Solec Kujawski : Okręg Bydgoski : Kategoria-3 Okręg Bydgoski -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej Zielonoświątkowy : LBK Luboń : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Sobota, 08. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
XXX Europejskie Strzelanie o Srebrną Lilię św. Józefa : Kaliskie Bractwo Strzelców Kurkowych : Okręg Centralny : Kategoria-1 Okręg Centralny
-
Niedziela, 09. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Król Kurkowy : KBS Swarzędz : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Niedziela, 09. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Szabla gen. Dąbrowskiego (PZSS) - Strzelnica KBS Śmigiel : KBS Śmigiel : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński
-
Sobota, 15. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
XXVII Turniej o Pierścienie Św. Katarzyny - XIII Strzelanie Memoriałowe o Przechodni Kielich, Grand Prix 5-2024 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Starogard Gd. : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski -
Sobota, 15. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Zawody Królewskie : BS w Mikołowie : Okręg Śląski : Kategoria-2 Okręg Śląski
-
Niedziela, 16. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej o Złotego Kokota i Intronizacja Króla Kurkowego : Raciborskie KBS : Okręg Śląski : Kategoria-2 Okręg Śląski -
Niedziela, 16. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja króla - strzelanie o Basztę Kazimerzowską i o szablę posła RP Andrzeja Grzyba : KBS Ostrzeszów : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 16. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Puchar Krajny : KBS Sępólno Kraj. : Okręg Bydgoski : Kategoria-2 Okręg Bydgoski -
Niedziela, 16. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
XXV Memoriał Strzelecki im Błogosławionego Jana Nepomucena Chrzana : KBS Żerków : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański
-
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Króla Bractwa : KBS Ligota : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski -
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie z broni krótkiej-pistolet : KBS Zbąszynek : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Zielonoświątkowe : KBS WysokaStrzelnica Walochówka : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański -
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej o Pierścień Św. Bernarda - Intronizacja Króla Kurkowego : KBS Chojnice : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski -
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej Świętojański – Strzelanie nocne : KBBK w Kórniku : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański -
Sobota, 22. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
XXVI Turniej o Buławę Marszałka Wielkopolskiego (PZSS) - Grand Prix OL ZKBS RP - Strzelnica BK Rawicz : BK Rawicz : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński
-
Niedziela, 23. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
30-lecie KBS Wolsztyn Strzelanie Świętojańskie - Strzelnica KBS Wolsztyn : KBS Wolsztyn : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 23. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Królewska : KBS Krotoszyn : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 23. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Obchody 25 rocznicy reaktywacji KBS Toruń. XXV Strzelanie Świętojańskie - Intronizacja Króla Kurkowego : KBS Toruń : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Sobota, 29. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Tarcza Św. Piotra i Pawła - Strzelnica KBS Śmigiel : KBS Śmigiel : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński -
Sobota, 29. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej strzelecki o Łacuch Przechodni Lidzbarka i o Złoty Róg Jednorożca. Grand Prix 6-2024 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Lidzbark : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski -
Sobota, 29. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej z okazji 20-lecia współpracy Nakło - Dinklagen : NBK Nakło n.Not. : Okręg Bydgoski : Kategoria-2 Okręg Bydgoski
-
Niedziela, 30. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
IX strzelanie o Kopię Korony NMP w Borku Wlkp. - Strzelnica KBS Borek Wlkp. : KBS Borek Wlkp. : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 30. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Memoriał Kapelana Zjednoczenia KBS RP śp H. Marczewskiego - Strzelnica KBS Jutrosin : KBS Jutrosin : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 30. Czerwiec 2024 00:00 - 23:00
Proklamacja Króla. Strzelanie o statuetkę Patrona Miasta - Św. Jana. : KBS Pleszew : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski
-
Sobota, 06. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej o Miecze Grunwaldzkie i proklamacja Króla 2024 : KBS Tuchola : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Niedziela, 07. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Króla Kurkowego Bractwa : KBS Rozdrażew : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 07. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
IX Rydzyński Turniej o Tarczę Sheriffa - Strzenica KBS Rydzyna : KBS Rydzyna : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 07. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Rocznicowe - Strzelnica KBS Mieszków : KBS Mieszków : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński
-
Piątek, 12. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie mistrzowskie. Strzelnica wirtualna – dla wszystkich chętnych. : KKBS Kępno : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Piątek, 12. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
ŁAŃCUCH Prezydenta Ostrowa Wlkp. oraz Intronizacja Króla Bractwa : KBS Ostrów Wlkp. : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski
-
Sobota, 13. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
XVIII Strzelanie o Łańcuch Herbowy Miasta Kościerzyna - Grand Prix 7-2024 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Kościerzyna : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Niedziela, 14. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja Króla Kurkowego : BS Dobrzyca : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 14. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej o Szablę Wójta Gminy Włoszakowice - Strzelnica Włoszakowickiego BK : Włoszakowickie BK : Okręg Leszczyński : Kategoria-2 Okręg Leszczyński
-
Sobota, 20. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Jakubowe : BS Wągrowiec : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański -
Sobota, 20. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Turniej integracyjny RKS BOCK i BKR - Strzelnica BOCK : BK Rawicz : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński
-
Niedziela, 21. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie rocznicowe : KBS Roszki : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 21. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie z okazji rocznicy odzyskania strzelnicy : KBS Ostrzeszów : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 21. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
VI Turniej strzelecki z broni czarnoprochowej : KBS Krotoszyn : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski
-
Sobota, 27. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Piknik Rodzinny o strzelanie nocne : KBS Pogorzela : Okręg Ostrowski : Kategoria-4 Okręg Ostrowski -
Sobota, 27. Lipiec 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Miecz św. Jakuba : KBS Murowana Goślina : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański
-
Sobota, 03. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Turniej strzelecki o Pierścień Wzgórza św. Katarzyny : KBS Więcbork : Okręg Bydgoski : Kategoria-2 Okręg Bydgoski
-
Sobota, 10. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Królewski Turniej Żniwny : KBS Skoki : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Sobota, 10. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
XXVI lecie powstania Bractwa i Strzelanie o Kulę Armatnią, Grand Prix 8-2024 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Brusy : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Niedziela, 11. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Laur Św. Wawrzyńca : KBS Koźmin Wlkp : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 11. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o tutuł Króla Żniwnego : KBS Sieroszewice : Okręg Ostrowski : Kategoria-4 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 11. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Turniej strzelecki z okazji Dni Sępólna Kraj. : KBS Sępólno Kraj. : Okręg Bydgoski : Kategoria-2 Okręg Bydgoski
-
Środa, 14. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie dzienno-nocne - Strzelnica KBS Borek Wlkp. : KBS Borek Wlkp. : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński
-
Czwartek, 15. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
100-lecie Bitwy Cud nad Wisłą : BS Szubin : Okręg Bydgoski : Kategoria-1 Okręg Bydgoski -
Czwartek, 15. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Łańcuch przechodni Św.Jana Pawła II. Proklamacja Króla Bractwa. : KBS Raszków : Okręg Ostrowski : Kategoria-2 Okręg Ostrowski
-
Sobota, 17. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Puchary Komendanta BK S. Smoły i A.T. Pawłowskich (PZSS) - Strzelnica letnia BKR : BK Rawicz : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński -
Sobota, 17. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Letnie - karabinek sportowy : KBS Zbąszynek : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański
-
Niedziela, 18. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Intronizacja nowej RK - zawody o Żubra Pszczyńskiego i o replikę Ławeczki z księżną Daisy : KBS w Pszczynie : Okręg Śląski : Kategoria-2 Okręg Śląski -
Niedziela, 18. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Król Żniwny KBS Rydzyna - Strzelnica KBS Rydzyna : KBS Rydzyna : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 18. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o tyt. Króla Żniwnego Ryngraf 100-lecia Bitwy Warszawskiej - Grand Prix OL ZKBS RP - Strzelnica KBS Jutrosin : KBS Jutrosin : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński
-
Sobota, 24. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Król Żniwny KBS Śmigiel : KBS Śmigiel : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Sobota, 24. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Piknik Strzelecki - Strzelnica KBS Jarocin : KBS Jarocin : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Sobota, 24. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Turniej Żniwny : LBK Luboń : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Sobota, 24. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
X Strzelanie o Statuetkę Srebrnej Wagi Podlasia : Podlasko-Kozieradzkie Bractwo Kurkowe : Okręg Centralny : Kategoria-3 Okręg Centralny -
Sobota, 24. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
XXVIII Strzelanie o dzwon S.Y. LWÓW - Grand Prix 9-2024 : Zarząd OP ZKBS RP i KBS Tczew : Okręg Pomorski : Kategoria-2 Okręg Pomorski
-
Niedziela, 25. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Król Żniwny : KBS Swarzędz : Okręg Poznański : Kategoria-3 Okręg Poznański -
Niedziela, 25. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie czarnoprochowe : KBS Dobrzyca : Okręg Ostrowski : Kategoria-4 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 25. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Króla Żniwnego : KBS Roszki : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski
-
Sobota, 31. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
30 lecie KBS Solec Kujawski - Turniej z okazji 100-lecia powstania Okręgu Bydgoskiego : KBS Solec Kujawski : Okręg Bydgoski : Kategoria-2 Okręg Bydgoski -
Sobota, 31. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
EGS Europaisches Schutzen Treffen - Mondsee Austria : Mondsee Austria : Okręg Leszczyński : Kategoria-1 Okręg Leszczyński -
Sobota, 31. Sierpień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie Żniwne : KBS Wysoka Strzelnica Walochówka : Okręg Poznański : Kategoria-2 Okręg Poznański
-
Niedziela, 01. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
EGS Europaisches Schutzen Treffen - Mondsee Austria : Mondsee Austria : Okręg Leszczyński : Kategoria-1 Okręg Leszczyński -
Niedziela, 01. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o Statuetkę Św.Tekli. Strzelanie o Króla Żniwnego Bractwa : BS Dobrzyca : Okręg Ostrowski : Kategoria-4 Okręg Ostrowski -
Niedziela, 01. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Bydgoskiego : KBS Kcynia : Okręg Bydgoski : Kategoria-3 Okręg Bydgoski
-
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
30-lecie Bractwa Szczecineckiego : Szczecineckie BK : Okręg Zachodniopomorski : Kategoria-2 Okręg Zachodniopomorski -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
IV Turniej Strzelecki im. Tadeusza Rakiela w Przywidzu : KBS Gdynia : Okręg Pomorski : Kategoria-3 Okręg Pomorski -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Król Żniwny BK Krobia AD 2023 - Strzelnica KBS Krobia : BK Krobia : Okręg Leszczyński : Kategoria-4 Okręg Leszczyński -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Król Żniwny Szabla J. Szwarczyńskiego - strzelnica BK Poniec : BK Poniec : Okręg Leszczyński : Kategoria-3 Okręg Leszczyński -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Strzelanie o tytuł Króla Żniwnego Nakielskiego Bractwa : NBK Nakło n.Not. : Okręg Bydgoski : Kategoria-3 Okręg Bydgoski -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Turniej o tytuł Króla Żniwnego Bractwa, oraz o Klejnot Herbowy Bractwa : KBS Ligota : Okręg Ostrowski : Kategoria-3 Okręg Ostrowski -
Sobota, 07. Wrzesień 2024 00:00 - 23:00
Zawody strzeleckie o Szablę Hetmańską oraz o Srebrnego Gwarka : KBS w Tarnowskich Górach : Okręg Śląski : Kategoria-2 Okręg Śląski