Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP Okręg Pomorski Okręg Bydgoski Okręg Poznański Okręg Szamotulski Okręg Leszczyński Okręg Ostrowski Okręg Śląski Okręg Krakowski Okręg Centralny Okręg Zachodniopomorski

5.04.2022 r. Informacja strzelmistrza ZKBS RP w sprawie Deinze

Logo

Dotyczy: udziału w europejskich strzelaniach królewskich w Deinze 'Belgia.

Kurkowe Bractwa Strzeleckie zrzeszone w ZKBS RP

       Wielkimi krokami zbliża się termin XX Europejskiego Spotkania Strzelców Historycznych EGS w Deinze w Belgii. Jak wszyscy wiemy, termin Spotkań został przesunięty o rok ze względu na sytuację epidemiczną. Stwarza to nową sytuację w wyborze kandydatów do strzelań królewskich podczas XX ETS’2021. Kandydatami zgłaszanymi przez Bractwa, Okręgi mogą być królowie lat 2018-2020. Taki termin został ustalony na posiedzeniu EGS 25.03.2022 r., ponadto przypominamy, że w turnieju nie mogą brać udział osoby, które jako królowie 2018, brały udział w ostatnim XIX Europejskim Strzelaniu Królewskim w Leudal.

Prosimy Zarządy o podjęcie stosownych uchwał i zgłaszanie królów – delegatów do strzelania o tytuł Króla XX ETS.

Zgłoszenie powinno oprócz imienia, nazwiska i tytułu zawierać tytuł upoważniający oraz prywatne dane kontaktowe kandydata (adres, telefon, e-mail). Dzięki danym kontaktowym pozostałe potrzebne dane będę uzyskiwał już bezpośrednio od nich.

Adres do przesyłania zgłoszeń:

- oryginały na: Mariusz Wegner, 89-500 Tuchola, ul. Zamkowa 1,

- skany na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieprzekraczalnym terminem zgłoszeń jest 15.05.2022 r.

Napływające po tym terminie zgłoszenia, bez względu na okoliczności opóźnień, mogą pozostać nieuwzględnione!

Z brackim pozdrowieniem
Mariusz Wegner
strzelmistrz  ZKBS RP